متقاضیان شرکت در دوره های آموزشی دایکه لطفا به نکات اشاره شده در زیر توجه نمایید. قابل ذکر است که ثبت نام قطعی در هر یک از دوره ها به معنای پذیرفتن تمامی شرایط می باشد:

  1. شرکت در دوره ها، منوط به ثبت نام نهایی و پرداخت هزینه نفرات مشخص شده می باشد.
  2. در صورتیکه برنامه قطعی شده کلاس به هر دلیلی از طرف گروه دایکه کنسل گردد، ۱۰۰% هزینه های پرداخت شده مسترد خواهد شد.
  3. در صورت اعلام انصراف از کلاس تا ۵ روز کاری قبل از تشکیل دوره، ۱۰۰% مبلغ هزینه مسترد خواهد شد.
  4. در صورت اعلام انصراف از کلاس بین ۲ تا ۴ روز کاری قبل از تشکیل دوره، ۵۰% مبلغ هزینه مسترد خواهد شد.
  5. در صورت اعلام انصراف از کلاس ۱ روز کاری قبل از تشکیل دوره و یا عدم حضور در کلاس، هیچ گونه هزینه ای به متقاضی مسترد نخواهد شد و ثبت‌ نام وی برای یک دوره بعد و با هماهنگی شرکت محفوظ خواهد بود.
  6. در پایان هر دوره گواهینامه شرکت در دوره به شرکت کنندگانی که حداقل در ۷۵ درصد جلسات دوره حضور داشتند، اعطا خواهد شد.
  7. برای مسیرهای مهارتی علوم داده، گواهینامه مهارتی ارائه خواهد شد که صدور آن منوط به ارائه پروژه پایانی و اخذ حدنصاب موردقبول نمره ارزیابی می باشد.
  8. شرکت کنندگان غیرحضوری جهت دریافت گواهینامه پایان دوره ملزم می باشند تا در جلسات آنلاین رفع اشکال تعیین شده از طرف شرکت، حضور پیدا کنند.
  9. هرچند رویکرد گروه داده کاوی دایکه سعی در تهیه فایل ویدئویی جلسات دوره های نرم افزاری و ارائه آنها به شرکت کنندگان عزیز می باشد، اما تعهدی در این مورد نخواهد داشت و درصورت پیش آمدن مشکلات فنی خود را ملزم به این امر نمی داند.
  10. گروه دایکه مسئولیتی در قبال ارسال گواهینامه یا سایر مستندات احتمالی دوره ها نخواهد داشت و مراجعه حضوری جهت دریافت آنها و یا ارسال آن از طریق پست یا پیک بر عهده شرکت کنندگان می باشد.

چطور باید ثبت‌نام کنم؟!

دوستانی که دوره یا مسیر آموزشی مدنظر خود را انتخاب نموده و شرایط و مقررات بالا را هم مطالعه کرده اند، می توانند جهت ثبت‌نام قطعی خود، از طریق سامانه ثبت‌نام  ، فرم مربوطه را پر کرده و شهریه دوره را بصورت آنلاین پرداخت نمایند. ضمنا تمامی شرایط تخفیف و پرداخت اقساطی در این سامانه تعریف شده است.