هدف ما در مجموعه دایکه این است که شما علاقه مندان به حوزه علوم داده را با رویکردی مهارت محور و کاربردی برای ورود به بازار کار آماده کنیم. دوره هایی را برگزار میکنیم که معتقدیم جهت ورود به بازار به آن نیاز دارید. مهارتهایی را به شما می آموزیم که حاصل سالها کسب تجربه در پروژه های کوچک و بزرگ است و در فضای آکادمیک قابل دستیابی نیستند.

دوره های آموزشی

گروه دایکه از شروع فعالیت خود چه در قالب مشاوره‌های دانشگاهی و چه در پروژه‌های صنعتی، همواره تلاش نموده است تا علاوه بر حل مساله، دانش فنی مرتبط با آن را نیز، در قالب دوره‌ های آموزشی به مخاطبین خود انتقال دهد. این مهم با این اعتقاد صورت می گرفت که مفاهیم دانش جدید داده کاوی و گستره کاربردهای آن هرچه بیشتر در بدنه فنی سازمان ها نهادینه شود، موجب رشد سریعتر آنها خواهد شد و به ما نیز در حل مسائل آینده کمک خواهد کرد.

آموزش عمومی

امروز نیز با تاکید بر همان رویه گذشته اما با رویکردی جدید، آموزش تخصصی علوم داده به افراد حقیقی و پرسنل فنی سازمانها، جزو فعالیت های اصلی مجموعه دایکه بوده و در آکادمی دایکه به آن پرداخته می شود.

دوره هایی که در آکادمی دایکه ارائه می گردد، به گونه ایست که مخاطبین عزیز می توانند برای هر دوره بصورت مستقل ثبت نام کنند. اما برای دوستانی که علاقه مند به یادگیری در یک مسیر هدفمند و منطقی هستند، مجموعه دایکه بسته‌های آموزشی-مهارتی را طراحی کرده است که در بخش مسیرهای آموزشی بطور مفصل به آن پرداخته شده است.

آموزش سازمانی

مجموعه دایکه در طول فعالیت چندین ساله خود، با خیل گسترده ای از شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی، همکاری آموزشی و مشاوره ای داشته و دوره های آموزشی متنوع و بسیاری را برای پرسنل و مدیران آنها برگزار نموده است. اجرای این دوره ها بگونه ای بوده که تا حد امکان سعی شده است تا از مجموعه داده های نمونه خود سازمان برای ارائه مثالهای آموزشی استفاده گردد.

همین ارتباط گسترده با حوزه های مختلف صنعت و کسب و کار در کنار اجرای پروژه های متعدد، سبب اشراف گروه دایکه با انواع صورت مساله های موجود در حوزه های مختلف شده و به بینش تجربی مجموعه افزوده است.

اکنون نیز طبق روال گذشته و با کوله باری از دانش و تجربه در این راه، پذیرای سازمان‌ها و شرکت‌هایی هستیم که به دنبال آموزش علوم داده در بدنه سازمان خود می باشند. درصورت تمایل به برگزاری دوره های داده کاوی در محل سازمان خود می توانید با بخش آموزش دایکه تماس حاصل نموده و یا از طریق ارسال ایمیل درخواست خود را ثبت نمایید تا در اولین فرصت پاسخگوی شما باشیم.