وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
شروع دوره را کلیک کنید..
از سال 2012 به این طرف شاخه ای از الگوریتم های یادگیری ماشین تحت عنوان شبکه های عصبی عمیق، با بهره مندی از فرصت های بدست آمده ناشی از توسعه سخت افزارهای GPU و حجم گسترده داده ها در وب، به عنوان نسل جدید و انقلابی از الگوریتم های یادگیرنده معرفی شدند. این دسته از الگوریتم ها با عنوان یادگیری عمیق شناخته می شوند که قابلیت های گسترده در مدلسازی انواع داده های ساختار یافته و غیر ساختار یافته دارند و امروزه با سرعت بالایی در حال توسعه هستند. طبیعتا آشنایی با این حوزه و فریمورک های آن لازمه پیشرفت یک دانشمند داده در مسیر حرفه ای خود می باشد.

درباره دوره

در طی این کورس، با فلسفه وجودی شبکه های عصبی عمیق آشنا می شویم و قدم به قدم در کنار نقاط ضعف و قوت آنها، با راهکارهای مختلفی که در قالب معماری های متنوع شبکه عصبی عمیق برای حل مسائل مختلف گسترش یافته اند آشنا می شویم. پیاده سازی معماری های رایج و شناخته شده RNN و LSTM در کنار انواع معماری های CNN را با استفاده از کتابخانه Keras پایتون تمرین می کنیم و پروژه های مهمی همچون مساله تحلیل احساسات در حوزه پردازش زبان های طبیعی (NLP) و مساله تشخیص اشیا (Object Detection) در خودروهای خودران که در حوزه بینایی ماشین (Computer Vision) است حل می کنیم.

محتوای این کورس در کنار کورس یادگیری ماشین محتوای مسیر جونیور دیتاساینتیست را پوشش می دهد و آمادگی لازم برای موقعیت شغلی جونیور دیتا ساینتیست را فراهم می کند.

محتوای این مسیر به عنوان گام سوم مسیر دانشمند داده هست.

محتوای دوره

بازکردن همه
هفته اول
هفته دوم
هفته سوم
هفته چهارم
هفته پنجم
هفته ششم