وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
رایگان
دانشگاه هاروارد در سال 2012 دانشمند داده (Data Scientist) را به عنوان جذاب‌ترین موقعیت شغلی قرن 21 معرفی کرده است. از آن زمان به بعد، طبق آمار لینکدین تقاضا برای این موقعیت شغلی 650 درصد افزایش یافته و پیش‌بینی می‌شود که تا سال 2026 حدود 11.5 میلیون موقعیت شغلی مربوط به علم داده فقط در بازار آمریکا مورد نیاز باشد.

درباره دوره

علم داده یا همان دیتاساینس آنقدر گسترده است که عدم شناخت مناسب از ماهیت، ظرفیتها، ابعاد، رویکردها، زیرشاخه ها و مهارت های لازم برای هر کدام از آنها، ممکن است برای کسانی که تازه وارد این حوزه می شوند، گیج کننده باشد. در این کورس که در واقع اولین کورس از مسیر دانشمند داده به حساب می آید، شما با تمام این مسائل آشنا خواهید شد و با شناخت و بینش کلی خوبی می توانید به ادامه مسیر بپردازید.

در این کورس به صورت کاملا پروژه محور با کمک دستیار هوشمند ChatGPT و در بستر پلتفرم حرفه ای Kaggle پروژه انجام خواهیم داد تا با چالشهای واقعی اجرای پروژه و اهمیت یادگیری جزئیات آنها به خوبی آشنا شویم. همچنین با برنامه نویسی پایتون و نحوه کارکردن با کتابخانه های تخصصی علم داده در آن، در سریع ترین زمان آشنا خواهیم شد.

محتوای دوره

بازکردن همه
هفته اول
هفته دوم
هفته سوم
هفته چهارم
هفته پنجم
هفته ششم