چکیده‌ی ده سال تجربه در آموزش، مشاوره و اجرای پروژه های متعدد داده‌کاوی، هنر حل مساله گروه دایکه است که در سامانه دایکر نمایان شده است. برای آشنایی با این سامانه و طرح‌های آموزشی جدید، با ما همراه باشید. 
 

گروه داده کاوی دایکه با یک دهه سابقه فعالیت در حوزه تخصصی داده کاوی، به عنوان یکی از پیشگامان این عرصه در کشور مطرح می باشد. فعالیت همزمان در بخش های آموزش، مشاوره و اجرای پروژه های متعدد در حوزه های مختلف کسب و کاری، علاوه بر دانش علمی مرتبط، بینش تجربی بسیار گرانبهایی را نیز به سرمایه های مجموعه افزوده که همین تجربه عملیاتی در حوزه های متنوع، سبب کیفیت هرچه بیشتر خدمات دایکه به مخاطبین و همراهانش بوده است.

پروفسور نخعی زاده مشاور ارشد گروه دایکه

البته ناگفته نماند که مجموعه دایکه رسیدن به جایگاه فعلی خود را بخاطر حمایت های علمی و تجربی پروفسور نخعی‌زاده می داند که در طول این سالها به عنوان مشاور ارشد در کنار و همراه گروه دایکه بوده اند و مجموعه دایکه از این بابت به خود می‌بالد.

پروفسور غلامرضا نخعی‌زاده، استاد دانشگاه کارلسروهه آلمان و موسس و مدیر اسبق دپارتمان داده کاوی شرکت دایملر کرایسلر (مرسدس بنز) می باشند که در جهت معرفی دانش داده کاوی و کاربردهای آن به مدیران سازمان ها، شرکتها و صنایع کشور، در طول یک دهه‌ی گذشته زحمات بسیاری کشیده اند.

بعد از گذشت سالیان، فعالیت های دایکه همچنان در سه حوزه آموزش، مشاوره و اجرا ادامه دارد. اما با این تفاوت که رویکرد جدیدی نیز در ارائه خدمات داده کاوی دایکه اضافه گشته که با نام سامانه تحلیلی دایکر معرفی شده است.

سامانه دایکر، در راستای ترند جدیدیست که با عنوان Automation Machine Learning در دنیا مطرح می باشد. در چند سال گذشته پروژه های متعددی در این زمینه تعریف و راه اندازی شده اند و با کیفیت خوب و بد مشغول فعالیت هستند. اما چیزی که دایکر را کمی متفاوت می‌سازد، پیاده سازی فرایند حل مساله در لایه بیزینس است. درواقع دایکر بطور همزمان از دو بعد راهکار و کسب‌و‌کار به ارائه سرویس می پردازد. برای اطلاعات بیشتر در این مورد به صفحه اختصاصی سامانه دایکر مراجه نمایید.

گروه داده کاوی دایکه، همزمان با معرفی سامانه تحلیلی دایکر، در امر آموزش هم سرویس جدیدی را ارائه کرده است. مسیرهای آموزشی حرفه ای با هدف تربیت تحلیلگر داده، دانشمند داده و مهندس داده، رویکرد جدیدیست که در آکادمی دایکه طراحی و تدوین شده است. در مسیرهای آموزشی جدید، شرکت کنندگان می توانند همزمان با گذراندن دوره های آموزشی هدفمند و مهارتی، فرصت حضور در پروژه های واقعی دایکه را نیز داشته باشند و در قالب دوره های کارورزی و اینترنشیپ به کسب تجربه بپردازند.

ضمنا مجموعه دایکه از حضور متخصصان علاقه‌مند، پرتلاش و حرفه‌ای برای همکاری در بخش آموزش، تیم حل مساله و توسعه نرم افزار استقبال می کند. برای اطلاعات بیشتر به صفحه همکاری با دایکه مراجعه کنید.


Comments are closed.